Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
a

Polub GOSCHO Fotografia na Facebooku i śledź na Instagramie, gdzie na bieżąco dowiesz się o wszystkich nowościach.

INSTAGRAM

Back to Top

GOSHCO Fotografia

  /  fotograf na przyjęcie   /  Fotograf na przyjęcie #thisishowwedoit

Fotograf na przyjęcie #thisishowwedoit

Fotograf na przyjęcie – czy powinien fotografować wszystko? 

Dlaczego nie fotografuję gości podczas obiadu?

Przez lata fotografowania i obserwowania różnych przyjęć wypracowałam pewne standardy pracy. Fotograf na przyjęciu nie powinien fotografować bezmyślnie wszystkiego dookoła. Szczególnie delikatna jest kwestia spożywania posiłków przez gości. W momencie, kiedy wszyscy goście Twojego przyjęcia jedzą pierwsze, a później drugie danie – ja mam chwilę dla siebie. Jak z niej korzystam?

Kiedy wszystkie dekoracje są jeszcze na swoim miejscu i wyglądają świeżo – mam czas by uchwycić na zdjęciach eleganckie detale, sfotografować w szerokim planie miejsce tak, by jak najlepiej uchwycić klimat imprezy.

Dlaczego jest to dobre dla Twoich gości? Fotograf na przyjęcie

Po pierwsze, mogą w spokoju delektować się daniami, a po drugie mają czas by chwilkę odpocząć i zaklimatyzować się na imprezie. W końcu ich komfort tego dnia jest bardzo ważny. Gdy już są najedzeni i zrelaksowani – wkraczam ja, cała na czarno 🙂 i robię piękne rodzinne zdjęcia.

 

Zobacz przykładowe:

zdjęcia z wesela

zdjęcia z komunii

zdjęcia ze chrztu

 

#fotografnaprzyjęcie

Leave a reply